BĚŽEC TACHOVSKA 2020 PO 6. ZÁVODĚ

Z jednadvacetiti??? závodů se započítává patnáct??? nejlepších výkonů a do soutěže budou započítáni závodníci, kteří se zúčastní alespoň šesti závodů.

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení   dole  pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2019 jsou ke stažení zde

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. Kopča Lukáš 1990 3283,1
2. Vlasák Jaroslav 1958 3219,4
3. David Ivan 1964 3118,6
4. Labanc Štefan 1954 3071,8
5. Bláhová Šárka 1978 3018,5
6. Poláček Tomáš 1991 2988,0
7. Bečvářová Marcela 1971 2961,1
8. Novotná Patrícia 1984 2885,1
9. Volena Radek 1969 2841,0
10. Šůcha Václav 1946 2812,8
11. Trávníček Jiří 1972 2639,1
12. Lörik Jan 1988 2638,1
13. Kroupa Jaroslav 1964 2490,2
14. Kotek Silvestr 1962 2475,2
15. Nejedlý Václav 1990 2419,4
16. Kalista Jiří 1965 2252,2
17. Bernášková Alena 1984 2169,5
18. Novotný Jindřich 1972 2100,1
19. Vlasák Tomáš 1986 2073,1
20. Pospíšil Jan 1970 2031,2
21. Rabada Petr 1976 1865,4
22. Macák Jan 1961 1835,0
23. Kučík Štefan 1967 1741,5
24. Rabada František 1974 1700,4
25. Petrovičová Romana 1977 1653,8
26. Müllerová Soňa 1989 1632,3
27. Klimentová Marta 1981 1614,5
28. Zíka Josef 1960 1417,5
29. Gabriško Miroslav 2002 1378,4
30. Špiroch Jiří 2005 1377,7
31. Lacina Antonín 1957 1333,9
32. Bíba Jan 1976 1276,6
33. Vynáhlovský Daniel 1976 1275,4
34. Freit Patrik 1998 1259,9
35. Bukovjan Petr 1985 1230,2
36. Stach Ivan 1986 1197,2
37. Stachová Pavla 1985 1191,7
38. Šrámek Milan 1962 1143,6
39. Podskalský Rudolf 1984 1093,8
40. Seidlová Markéta 1993 1036,9
41. Matějka Miloš 1960 1028,7
42. Sihelská Martina 1970 1027,8
43. Nováková Barbora 2006 999,3
44. Hrubá Jana 1964 954,1
45. Stodůlka Vladimír 1985 906,8
46. Straka Jan 1989 899,7
47. Nováková Pavlína 1977 898,3
48. Lacina Jiří 1950 877,4
49. Kelner David 1975 771,9
50. Davidová Lucie 1994 760,3
51. Davidík Jakub 2002 755,6
52. Jaša Tomáš 1992 750,0
53. Pergler Michal 2005 749,9
54. Flaks Jan 1962 703,0
55. Bronec Martin 1973 692,3
56. Špiroch Ondřej 2008 660,9
57. Suda Josef 1978 638,5
58. Stahl Jaroslav 1980 634,4
59. Havlíček David 1986 591,0
60. Krejčí Milan 1980 570,9
61. Krejčí Matyáš 2003 560,4
62. Souček Jakub 2005 542,0
63. Novák Michael 2003 541,7
64. Danko Jan 1986 530,7
65. Hlava Libor 1965 530,5
66. Fojtách Dušan 1973 523,9
67. Šejba David 1986 515,6
68. Fiedler Lukáš 1990 515,0
69. Novák Aleš 1975 506,9
70. Rabada Dušan 1971 506,6
71. Bláha Jan 1973 503,8
72. Hedrik Erich 1972 500,4
73. Lagová Petra 1993 485,1
74. Houška Petr 1985 467,2
75. Havlík Marek 1994 461,1
76. Kučíková Michaela 1967 447,4
77. Bernášek Tomáš 1985 438,3
78. Veselá Petra 1990 432,7
79. Čižmár Tomáš 1992 415,8
80. Matulka Adam 2001 410,0
81. Tolar Vladimír 1940 373,1
82. Kaňáková Kateřina 1994 365,7
83. Pospíšilová Věra 1974 336,3
84. Růžičková Gabriela 1965 317,3

Běžec Tachovska 2020 po 06. závodě.xls

Běžec Tachovska 2020 po 02. závodě.xls

Běžec Tachovska 2020 po 01. závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2019.xls

 

 

 

 

TOPlist

Kontakt

Jiří Trávníček Plzeňská 50
349 01 Stříbro
jirka.trava(at)gmail.com