Návrhy, připomínky, vzkazy a vše ostatní co Vás napadne...

Večerní běh Tachovem

David Špindler | 17.09.2020
Mohu se zeptat, proč zde nebylo nikde oznámeno, že byl zrušen večerní běh Tachovem? Přijeli jsme na místo (a nebyli jsme sami), protože ještě několik dní před závodem byl závod normálně psaný v termínovce a tam nic. Bylo by dobré aspoň napsat, že se to tedy ruší

Re: Večerní běh Tachovem

Jirka Trávníček | 19.09.2020
Ahoj Davide,
to mě mrzí, ale asi se sešlo několik nedorozumění v řadě: běh byl uveden v termínovce vydané koncem loňského roku. Od pořadatelů nepřišla informace o jeho zrušení (jako třeba u Večerního běhu Planou) a proto v termínovce zůstal (i když bez propozic). Pořadatelé nevěděli že je v termínovce stále uveden, takže ani nic nerušili. No a ke všemu já jsem měl týden před během dovolenou, takže jsem nic nezjišťoval. No a info o nekonání běhu jsem dostal až den před závodem, takže jsem ho z termínovky smazal, ale to už bylo jak vidím pozdě......takže asi tak. Za komplikace se za Sdružení vytrvalců Stříbro omlouvám
Jirka Trávníček

Dotaz na registrace

Honza | 24.01.2020
Zdravím,
chci se zeptat jak je to letos s registracemi. Zkusil jsem kliknout na on-line registraci a už mi to píše, že se mám přihlásit na stadionu před závodem. Už je to opravdu uzavřené nebo jste to jenom ještě nespustili?

Re: Dotaz na registrace

Jirka Trávníček | 06.02.2020
Ahoj,
omlouvám se za chybu v systému přihlašování, už to funguje..

informace

Jirka Kalista | 09.01.2020
Ahoj Jiří,
děkuji za odpověď. Proběhni a uvidíš, myslím, že ke zklamání nedojde. Měl jsem problém, lidičky se přehrabují mezi větvemi z pokácených stromů, vozí si jej domů a mě odhozením nevhodných větví znečišťovali stezku. Měl jsem tam i pár konfliktů, ne každý je turistice a sportu nakloněn. Běhání v našem parku je tzv. kultovní, ale malá změna si myslím, že prospěje. Včera jsem tam potkal i dva cyklisty, nevím, jeli-li tam náhodně, či cíleně.
Ještě jednou díky a hezký sport na Západní straně města.
Jirka

informace

Jirka Kalista | 07.01.2020
Zdravím běžci,
včera jsem dokončil úklid a výřez krásné běžecké trasy.
Běžíte od MPA po červené turistické, pod vojenským prasečákem dolů a pak v pravo. Červená Vás dovede až k mezníku, kde poběžíte z kopce ze skály po červené na úpravnu do Údolí, nebo nahoru ke kontejnerům a pak po asfaltce ke státní silnici, kterou protnete a běžíte dále na tankodrom. Délku si posléze určíte sami. Trasa je dostatečně široká pro MTB, chodce, běžce, či kočárky.
Přeji hezký sport.
Jirka

Re: informace

Jirka Trávníček | 08.01.2020
Skvělá práce Jiří, musím si to taky proběhnout, díky :-)

Běh do vrchu Lesný

Jiří Blažek | 31.10.2019
Ahoj,
v neděli 10,11, 2019 pořádáme běh do vrchu Lesný.
Odkaz zde :https://skinordicml.cz/beh-do-vrchu-lesny/

Běh do vrchu Lesný

Jiří Blažek | 24.11.2018
2,prosince pořádáme běh do vrchu z Kynžvartského zámku na
kopec Lesný.Srdečně zveme.

https://www.sportblazek.cz/2018/10/15/zavod-do-vrchu-lesny-beh/

Běh pro Víteček

Martina Sihelská | 11.06.2018
Milí sportovci. Prosím vás, podpořte Charitativní běh pro Středisko Víteček, který pořádám dne 24.6.2018 od 16 v Borském parku v Plzni. Startovné je min 100,- Kč. Peníze budou předání černošínskému Vítečku, který se dostal do finančních potíží a má 80 handicapovaných klientů. Včetně stříbrských. Na místě bude i tombola za symbolickou cenu - každý lístek vyhrává. Děkuji a těším se na vás!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Kontakt

Jiří Trávníček Plzeňská 50
349 01 Stříbro
jirka.trava(at)gmail.com